E enjte, 17 Qershor, 2021

​BMW për maskën kontroverse: Kur ta shihni drejtpërdrejt, do të ndryshoni mendje

Prodhuesi bavarez mendon se dizajni i mirë nuk duhet të pëlqehet nga të gjithë. Që nga lansimi i serisë aktuale BMW 4, dhe më pas...

Interesante: Hajdutët po vjedhin timonët e makinave për shkak të jastëkëve të ajrit

Pas katalizatorëve, të cilët janë vjedhur për shkak të metaleve të çmuar në to, timonët e veturave janë shënjestra e re e hajdutëve në...

Audi, BMW apo Mercedes, kush është më i mirë? (VIDEO)

Kërkoni përgjigje midis makinave luksoze. Carwow ka nominuar Audi A8, BMW Series 7 dhe Mercedes S-Class dhe po kërkon një përgjigje për pyetjen: Kush është më...

WhatsApp-i po ju paralajmëron për një virus, kujdes nëse ju vjen ky mesazh

Një virus i ri po targeton të githë përdoruesit e WhatsApp-it. Platforma e madhe e mesazheve po kërcënohet nga një aplikacion që pretendon se...

Testohet super avioni, për 3 orë në çdo cep të Tokës!

Që kur “Concorde” ndali fluturimet, për pasagjerët nuk ka pasur më avionë supersonikë. Por, kjo gjë duket se do të ndryshojë. Një model i ri...

Mercedes-Benzi i parë tërësisht elektrik vjen në treg në vitin 2022

Mercedes Benz do të futet në garë me veturat e tjera elektrike që po prodhohen nëpër botë. Vetura e famshme gjermane do të sjellë në...

Facebook Messenger ka një kuti sekrete me mesazhe që nuk keni parë kurrë

Llogaria juaj në Facebook ka një kuti postare të fshehur që mund të jetë e mbushur me mesazhe të palexuara që nuk i keni...

Mediat ruse publikojnë pamjet, 500 000 ushtarë robotë gati për luftë me Ukrainën (FOTO...

Bota është nën frikën e një konflikti në shkallë të gjerë mes Rusisë së Ukrainës, i cili me gjasë nuk do të kufizohej vetëm...

Nëse dyshoni se ju kanë hakuar të dhënat personale në Facebook, hidhini një sy...

Facebook nuk ka në plan të njoftojë klientët që mund të jenë mes gjysmë miliardë përdoruesish të cilëve iu ekspozua informacioni personal, duke iu...

VIDEO-GALERI/ Samsung zbulon një pjesë të pajisjes më të re Galaxy

Kompania teknologjike Samsung ka postuar një video të pajisjes më të re teknologjike që do të nxjerr në treg. Në videon e Youtube nuk bëhet...