E hënë, 4 Korrik, 2022
Advertisement

Erdhi direkt nga SHBA për të, Ardit Gjebrea surprizohet nga i biri për ditëlindje

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea feston sot përvjetorin e 59-të të lindjes. Në këtë ditë speciale, ai ka marrë një surprizë që nuk...

Kujdes me frutat dhe perimet që konsumoni! Kjo pjesë e tyre ka shumë pesticide

Pesticidet janë të pashmangshme në jetën tonë, madje edhe ushqimi organik nuk është krejtësisht pa to. Nuk duhet të harrojmë se ka edhe helme natyrale,...

Kujdes! Kjo shenjë sot do të jetë e ngarkuar emocionalisht, mësoni parashikimin e yjeve

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet t’i shtyjnë projektet e reja. Është e rëndësishme të fokusoheni në çështje më të rëndësishme, të cilat kërkojnë...

“Ke Dashi” një mrekulli relaksuese në Burrel

Me ardhjen e verës të gjithë e kanë mendjen se ku do i kalojnë pushimet dhe sidomos këtë vit që vijmë pas bllokimit për...

Cila shenjë e zodiakut është më toksikja në një lidhje?

Sigurisht që është shumë e vështirë dhe e padrejtë që të “theksosh” të gjithë personat që ndodhin të kenë të njëjtën shenjë dhe t’i...

Me ritme të furishme e të paparashikuara/ Pas këtij përshkrimi do të ndryshoni mendje...

Prej ditës së nesërme hymë zyrtarisht në shenjën e Binjakëve, një prej shenjave më simpatike të horoskopit. Të drejtpërdrejtë, të shpenguar, të vërtetë, punëtore...

Nëse nuk u kushtoni rëndësi këtyre “detajeve”, e gjithë veshja bie poshtë

Mund të vishni koleksionet më të fundit dhe të jeni totalisht në trend, por ka gabime që ju bëjnë të dukeni të çrregullt, pavarësisht...

Si të pozoni për tu dukur sa më cool…

Fotografia mund të jetë stresuese për shumë prej nesh. Ndonjëherë mund t’ju duket lehtësisht se të gjithë janë të relaksuar dhe të buzëqeshur në...

Ja kush janë sheenjat e horoskopit që lëndohen gjithmonë në dashuri

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të bëjmë...

Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë në momentin që nuk e presin

Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot....

Social Network

0FansaPëlqeje
3,375NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu