E enjte, 26 Maj, 2022
Advertisement

Pak orë nga ndeshja, tifozët futen në stadiumin “Air Albania”/ Policia kontrolle të rrept

Tashmë tifozët po futen brenda stadiumit “Air Albania”, ndërsa policia ka nisur kontrolle të imtësishme. Mësohet se momentalisht situata në stadium ësht e qetë. Janë...

Atmosferë e zjarrtë në Tiranë/ Gjysmë të zhveshur dhe me birra nëpër duar, “çmendet”...

Edhe pak orë në ndajnë nga finalja e madhe e Conference League që luhet mes Romës dhe Feyenoord në stadiumin “Air Albania”. Tufozët e skuandrës...

Shqiptarët janë një popull i veçantë”/ Mourinho: E meritojnë finalen, na përfshijnë emocionet e...

Trajneri i Romës, Mourinho e ka quajtur Shqipërinë një vend të veçantë, në një intervistë të dhënë për mediet. Numri një i pankinës së...

3 mijë euro nata, Real nuk kursehet para finales së Champions-it

Real Madrid ka zgjedhur të qëndrojë në një kështjellë para finales së Champions League që Los Blancos do të luajnë 28 majin e ardhshëm...

Shilton nuk e fal Maradona-n: Nuk do ta përdorja fanellën e tij as për...

Kujtimi i gjesteve të Diego Armando Maradona-s vazhdon të j etojë, jo vetëm në zemrat e tifozëve të Napoli-t ose të popullit argjentinas. Më pas...

Mehmeti: Në “Elbasan Arena” të detyruar, Tirana ka ndeshje të tjera për titullin

Për Dritan Mehmetin ndeshja e Partizanit me Tiranën është shumë e rëndësishme për objektivat e klubit “të kuq”, përveç faktit se është derbi më...

Mesazhi i Marash Kumbullës për finalen e Tiranës: “Air Albania” do të jetë si...

Kualifikimi i Romës në finale të Conference League ka lumturuar edhe tifozët shqiptarë, që në shumicë presim triumfin e skuadrës verdhekuqe dhe sigurisht të...

Priste të bëhej baba, futbollisti vdes në fushë nga ataku kardiak

“Re të zeza” e kanë kapluar futbollin. Një futbollist 29-vjeçar është “shembur” në tokë në një stadium në Lamia të Greqisë për shkak të...

Moviola e Partizani-Dinamo/ Penalltia “OK”, Skukës nuk i ecën “hedhja” (VIDEO)

Kreshnik Cjapi dha një penallti dhe një karton të kuq në pjesën e parë, duke e bërë mjaft intensive ndeshjen. 30′ Matondo prek topin me dorë...

VIDEO/ Thellohet rezultati Teuta-Kukësi, Daci ndëshkon ish-skuadrën. Partizani në Europë

Teuta-Kukësi është sfida e radhës e ditës së sotme në Abissnet Superiore. Dy skuadrat do të përballen mes tyre në “Niko Dovana”, duke nisur...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,331NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu