E premte, 28 Janar, 2022

“Është faji i të dy palëve”/ Egzona për raportin Donald-Iliri: Keni thënë fjalë më...

Egzona dhe Donaldi kanë krijuar një raport mjaft të mirë shoqëror brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Që në momentin kur moderatorja nga Kosova...

E papritur! Einxhel lë shtëpinë e “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e djeshme, teksa të gjithë banorët po argëtoheshin dhe po luanin, Einxhel Shkira është rrëzuar keq dhe ka vrarë krahun. Në videot e publikuara...

“Nuk e dija që je kaq xheloze”/ Rrushja nxehet keq me Mevlanin

Mevlani dhe Rrushja kanë patur takimin e tyre të dytë, por as ky takim nuk ka nisur mbarë. Kujtojmë se në të parin Rrushja u...

“S’dua që fëmija im të jetë biseksual si unë”, deklarata që plasi debate në...

Ditën e djeshme në emisionin "Ftesë në 5" u diskutua mbi fjalimin e fundit të Papa Françeskut, i cili iu bëri thirrje prindërve të...

Einxhel puth Donaldin/ Aktori: Më shijoi shumë

Në shtëpinë e Big Brother, banorët po i vendosin dënime njëri-tjetrit. Për të vendosur në vështirësi ata janë detyruar të kalojnë prova me personat me...

“Ka shije të shpifur, nuk ka kuptim fare”/ Beniada provon cigaren, mbytet keq

Modelja e njohur, Beniada Nishani, është ndër të paktat banore në shtëpinë e “Big Brother VIP”, që nuk e konsumon duhanin. Ajo asnjëherë nuk është...

“Ke shqyer këmbë e duar për…”, Monika ironizon hapur Ilirin: Kur më do, pse...

Një lojë e re i ka përfshirë banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Iliri është banori i radhës që ka shtypur gongun dhe ka...

“Të gjej një vend të pëlcas”/ Arjola mes dy zjarresh: Më plasët shpirtin

Arjola Demiri duket se prej disa ditësh është mes dy zjarreve. Dy miqtë e saj brenda shtëpisë së “Big Brother”, Ilir Shaqiri dhe Monika...

Semi dhe Dj Dagz bëhen bashkë, publikohen foto

Semi Jaupaj dhe Dj Dagz janë dy ish-banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”. Gjatë kohës kur të dy ishin banorë ata kalonin kohë mjaft...

Einxhel i “habit” të gjithë, puth Donaldin/ Aktori: Më shijoi shumë

Në “Big Brother Vip” është duke u bërë një lojë me dënime. Banorët, kanë të drejtë të dënojnë njëri-tjetrin. Donaldi ishte ai që kishte të...