E shtunë, 27 Nëntor, 2021

Mbetën të vrarë në sulmin ndaj autobusit në Deçan, identifikohen dy nxënësit dhe shoferi

Gentiana Mustafaj dhe Ledjan Hamzaj janë dy nxënësit që mbetën të vrarë nga sulmi me armë që iu bë një autobusi me nxënës mbrëmë. Ngjarja...

Çfarë fshihet pas djegies së shtëpisë së Klodianit? A po tenton dikush të fsheh...

Data 16 Nëntor, ka tronditur jo vetëm qytetin e Fierit po edhe gjithë Shqipërinë. Një fëmijë 8-vjeçar, i quajtur Mateo Vasiu, është gjetur pa...

13-vjeçarja u tregon prindërve përdhunimin nga 32-vjeçari, zhduket abuzuesi

  Një 32-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur. Gjithçka ndodhi pasi prindërit e 13-vjeçares...

Sherr i rëndë mes vëllezërve në Fier, njëri e pret me…

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes 2 vëllezërve në Fier ditën e sotme, ku gjatë përplasjes njëri prej tyre e ka goditur tjetrin...

‘Nepërka, në shtëpi’/ Tezja e Mateos shokon për vrasjen e 8-vjeçarit: Sytë e tij...

Tezja e Mateos së vogël, i cili u vra barbarisht nga fqinji i tij në Greçalli të Fierit, ka bërë deklarata të forta për...

Humb jetën 13-vjeçari, dyshohet se është vetëvarur në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Policia bën me dije se rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit...

Merret nisma e re në “Facebook”, “1 milion shqiptarë që të dënohet me vdekje...

Një nismë e re është marrë sëfundmi në rrjetin social Facebook, ku është hapur një grup ku kërkohet që të bashkohen 1 milion shqiptarë...

Dhunon e bën për spital bashkëshorten, arrestohet 33-vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës i ka vënë prangat një 33-vjeçari pasi ka dhunuar shtazërisht bashkëshorten e tij. Nga Seksioni për Hetimin e Kirimit të Komisariatit të...

U vra nga fqinji i tij, në shkallët e kryeministrisë ndizen qirinj për 8-vjeçarin...

Në shkallët e kryeministrisë mbrëmjen e sotme janë ndezur qirinj në shenjë homazhi për vogëlushin 8-vjeçar Mateo Vasiu, që u vra mizorisht nga fqinji...

Tronditëse në Vlorë, fëmija 1 vjeç pritet me gotën e thyer dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Vlorës, ku një fëmijë 1 vjeç ka prerë qafën me një gotë të...