E shtunë, 18 Shtator, 2021

“Është e zgjuar dhe me stil”, Shitet lopa për 300 mijë euro

Një lopë ‘ e zgjuar dhe me stil’ në Anglinë qëndrore është shitur për 299 mijë euro. Lopa quhet Posh Spice dhe u shit ditën...

E shpërfytyruan me acid, vajza nga Vlora nuk ka ndërmend të dorëzohet (VIDEO)

Vilma Dule është vajza nga Vlora e cila është padyshim shembulli më i mirë i vajzës shqiptare e cila pavarësisht çdo gjëje ajo ia...