E premte, 12 Gusht, 2022
Advertisement

Videoja e tij po bën xhiron e rrjeteve sociale, Zuckenberg i dërgon mesazh të...

Me siguri të gjithë e kemi parë videon e famshme me dorn nëpër të gjithë skajet e Shqipërisë, nga Vërmoshi në Konisplot. Epo videoja e...

“Është e zgjuar dhe me stil”, Shitet lopa për 300 mijë euro

Një lopë ‘ e zgjuar dhe me stil’ në Anglinë qëndrore është shitur për 299 mijë euro. Lopa quhet Posh Spice dhe u shit ditën...

E shpërfytyruan me acid, vajza nga Vlora nuk ka ndërmend të dorëzohet (VIDEO)

Vilma Dule është vajza nga Vlora e cila është padyshim shembulli më i mirë i vajzës shqiptare e cila pavarësisht çdo gjëje ajo ia...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,430NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu