E premte, 12 Gusht, 2022
Advertisement

Ekskluzive/Merr 12 milion lekë, Eni Vasili nuk paguan rrogat e gazetarëve

Moderatorja e emisioneve politike Eni Vasili jo pak herë është lakuar në media. Nisur që nga viti 2019, jo vetëm për faktin që u zhvendos...

LAJMI I FUNDIT: Lulzim Basha vendos të japë dorheqjen dhe të largohet nga Partia...

Në mbledhjen e grupit parlamentar të PD, ku shumë prej deputetëve kanë kërkuar largimin e Lulzim Bashës është arritur në propozimin përfundimtar që...

Ekskluzive/ Shqiptari luan “Big brother-in” në Suedi, loja e tij “çmend” suedezët

Me Shqipërinë, të mbërthyer nga ethet e Big Brother, një tjetër program i ngjashëm në format në Suedi, me protagonistë një shqiptar nga Halmshtadi...

Aksident i frikshëm në aksin Burrel-Skuraj/ Përplasen dy makina

Një aksident i frikshëm ka ndodhur këto momente në aksin Burrel-Skuraj.   Burime për Maska.al, bëjnë të ditur që ka vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht nuk...

EKSKLUZIVE/ Del fotoja nga ngjarja tragjike në Qerret

Jo më larg se pak orë më parë një ngjarje tragjike ka ndodhur në Qerret. Ne ambjentet e një saune janë asfiksuar dhe për pasojë...

EKSKLUZIVE/ Këngëtarja e njohur dhe aktorja e humorit, pjesë e “BigBrotherVIP”

“Kur fillon, kush do jetë prezantuesja, kush do jenë personazhet VIP, që do bëhen pjesë e BigBrotherVip,” janë disa nga pyetjet që nisen të...

Ekskluzive/ “Kam vetëm një javë jetë, pasurinë do ta kaloj ty” Maska.al siguron...

Maska.al ka siguruar një rastë të skemës së mashtrimit nëpërmjet trashëgimis. Nëpërmjet aplikacionit whats app një grua me emrin Claudine Decourt ka komunikuar me një...

Ekskluzive/ Flasin fqinjët: Kudreti ishte tip i dhunshëm, Dhurata ishte e lëvizshme, nuk pyeste...

Flasin fqinjët: Kudreti ishte tip i dhunshëm, Dhurata ishte e lëvizshme, nuk pyeste për... Një ngjarje e rëndë ka tronditur vendin ditën e djeshme ku...

Shihni si e qëlloi pas shpine Klodian Rashën polici Nevaldo Hajdaraj

8 dhjetori i kaluar ishte një ditë që tronditi të gjithë. I riu Klodian Rasha u ekzekutua nga policia në vendin ku unë po...

Sekuestrohen 2,2 ton kokainë në Kosovë, para 15 ditësh kamioni me banane kishte ardhur...

 2 ton e 200 kg kokainë janë sekuestruar në Kosovë. Operacioni siç bëjnë me dije burime për TCh u krye në bashkëpunim me policinë shqiptare,...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,430NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu