E premte, 12 Gusht, 2022
Advertisement

“Më kërkuan falje”! Kozaku kërcënon LIVE vëllanë e Fabio Dushkut: Po erdhën më do...

Pas disa ditëve qetësi, Kozak Braçi i njohur ndryshe edhe si “mbreti i Instagramit” është rikthyer. Në një video të postuar në rrjetet sociale, Kozaku...

Pako e dyshimtë në Shkodër, alarmohet policia

  Një pako e dyshimtë ka vënë në alarm policinë e Shkodrës. Pakoja është gjetur në anë të rrugës në lagjen “Vojo Kushi”  dhe nuk dihet...

Ai nuk i mbajti premtimet e tij, banorët “marrin peng” kandidatin për kryetar bashkie

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Meksikë, ku një kandidat për kryetar bashkie gjatë fushatës në San Cristobal de las Casas, u zu...

Sa kushton të bësh një foto me Dua Lipën? Çfarë çmimesh kanë të famshmit...

Biletat për të parë nga afër artisten shqiptare Dua Lipa nuk janë të lira, por ylli i muzikës pop sigurisht që ka shumë mundësi...

7 bombola rrodhën gaz në hotel/ Nëna e fëmijëve u ngrit të bënte një...

Të tjera detaje tronditëse zbardhen nga shpërthimi i gazit në Velipojë, që plagosi rëndë nënën me tre fëmijët e saj. Nëna 40-vjeçare, A. Gjoka ishte...

Marrëdhënie intime me kunatën? Luan Marra flet 1 ditë para arrestimit

Masakra e Kozarës ku u shua një familje e tërë në Shkurt të vitit 2006 në Kozare të Kuçovës bëri bujë të madhe në...

U vetëdeklarua pjesë e grupit/ Kuvendi njeh kërkesën e PD-së, Berisha zyrtarisht jashtë

Ndonëse ish-kryeministri Sali Berisha u vëtëdeklarua si pjesë e grupit parlamentar të PD-së, Kuvendi ka njohur kërkesën e selisë blu. Kuvendi ka legjitimuar kështu kërkesën...

Ngjyra që do të dominojë këtë dimër

Ekspertët e modës ju këshillojnë që në muajt e dimrit t’i shtoni të paktën ndonjë detaj të verdhë kombinimet tuaja të veshjeve, transmeton Telegrafi. ...

Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund fejesës!

Çifti i njohur i showbiz-it, Matthew Perry dhe Molly Hurwitz i dhanë fund fejesës së tyre. Ylli i serialit të viteve ’90 “Friends”, i rikthyer...

Fqinjët e lajmërojnë se po i grabisnin banesën, “grabitësi” ishte i dashuri i gruas

Një burrë, i cili u largua nga shtëpia e tij në Ceccano (Frosinone) për arsye pune, mori një telefonatë nga fqinjët e tij për...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,430NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu