E premte, 12 Gusht, 2022
Advertisement

E rëndë/ Nipi dhu.non gjyshen në Divjakë, djali i të moshuarës: Kur erdha...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grabian, ku shtetasi S. M., 36 vjeç, ka ushtruar dhunë fizike, por ndërkohë dyshohet se dhe...

Tra.gjike ndërron jetë bashkëshorti i ministres së Ramës. Në moshë mjaft të re

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ka humbur bashkëshortin e saj i cili është ndarë nga jeta para kohe, në moshën 49-vjeçare. Artan Asllani është ndarë nga jeta...

Jeni në kërkim të një punë?! Jeni në kërkim të një profesionisti?! Mos u...

Një grup studentësh kanë çelur ditën e sotme fushatën e titulluar, “Dritarja e Mundësive”. Në aktivitetin hapës të kësaj fushate ishin të ftuar, biznese,...

I martuar 18 herë, nuset nga Vlora deri në Lezhë: 69-vjeçari tregon historinë e...

Asllan Shuli, nga fshati Grabjan i Lushnjes nuk është veshur kurrë si dhëndër edhe pse është martuar 18 herë. Martesën e tij të parë e...

Meta, Basha, Rama dhe Yuri Kim në takim, ja për çfarë po flitet

Presidenti Ilir Meta po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama, kreun e PD-së, Lulzim Basha, ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim ditën e sotme. Ky...

Shpëtoi 2 fëmijët në lumin Gjanica flet djaloshi nga Fieri

Ledion Mita është i riu që shpëtoi jetën e dy fëmijëve rom (motër e vëlla), të cilët mëngjesin e djeshëm ranë në shtratin e...

Harrojini ditët me diell, java e dytë e shkurtit sjell reshje shiu dhe dëbore

Ditët e ngrohta dhe me diell do t’i lënë vendin reshjeve të shiut nga e diela pasdite. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në orët...

Parashikimi i horoskopit për 2021, ja si renditen shenjat nga më pak te ajo...

Renditja e shenjave nga ajo me pak me fat te ajo me e favorizuar: Luani Do jenë në një kundershtim me Jupiterin dhe në kundërshtim me...

Ja kush do jenë drejtuesit politik të PD-së në Tiranë

Ditën e sotme janë publikuar emrat e drejtuesve politikë të PD-së për Tiranën. Basha u ka besuar këtë detyrë disa prej demokratëve të njohur, si...

Me ne fund Instagrami sjell opsionin e kërkuar gjatë nga përdoruesit

Më në fund, Instagrami u ka ardhur në ndihmë përdoruesëve të tij me opsionin e ri. Të gjithë e kanë kërkuar kthimin e përmbajtjes së...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,430NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu