E premte, 12 Gusht, 2022
Advertisement

Arjoni kapet në poza erotike me modelen e njohur

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Ajon Luli, së fundmi është bëre kryefjala e mediave rozë për shkak të një fotografie që ai postoi, ku dukej në...

Shpëtoi 2 fëmijët në lumin Gjanica flet djaloshi nga Fieri

Ledion Mita është i riu që shpëtoi jetën e dy fëmijëve rom (motër e vëlla), të cilët mëngjesin e djeshëm ranë në shtratin e...

A je e virgjër? Shqipja befason me përgjigjen e saj: Po, në…

E ftuar në emisionin “Klanifornia” këtë të shtunë ka qenë një prej personazheve më të komentuar kohët e fundit, Shqipe Hysenaj. Ajo ka zënë...

Arjoni takohet me Shqipen dhe nxjerr foton

Pak javë më parë, gjatë një videoje live në Instagram, Arjoni i "Përputhen" zbuloi se do të takohej së shpejti me Shqipen, ish-konkurrente e...

Historia prekëse e 18 vjeçarit shqiptar në Londër

Një histori sa prekëse po dhe aq tronditëse me një të ri nga Shqipëria i cili ka emigruar në Angli për një jetë më...

“A ke pasur ndonjë fiksim që të ka eksituar”- Fatjoni i bën pyetjen e...

Zgjedhja e Sindit për një takim me Fationin i ka habitur të gjithë, por megjithëse u cilësuan si dy tipa të ndryshëm, Sindi tha...

Detaje të reja nga vrasja e katërfishtë/ Babai qëlloi fillimisht dy djemtë, pastaj gruan!...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Kosovë ku burri ka vrarë gruan, 2 djemtë dhe më pas veten....

Mutacioni i Covid, Ogerta Manastirliu njofton vendimin ekstrem

Shqipëria ndjek rrugën e vendeve europiane dhe pezullon fluturimet me Britaninë e Madhe, ndërkohë që do të ketë rregulla të reja për ata që...

Vrasja e çiftit Pasho/ Zbulohet dinamika e krimit horror

Vrasja misterioze e çiftit nga Vlora, Shpëtim dhe Teuta Pasho është drejt zbardhjes. Grupi hetimor ka arritur që të zbulojë prova të reja lidhur...

“Ore me shqeve, boll”/ Çfarë ndodhi pasi u fikën kamerat në takimin e Anës...

Takimi i Anës dhe Arbrit në Përputhen ishte plot me të papritura. Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin fikur, edhe nën efektin e...

Social Network

0FansaPëlqeje
3,430NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu