E enjte, 9 Dhjetor, 2021

​Kurti: Lista jonë do të ketë 110 kandidatë në zgjedhjet e 14 shkurtit

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se lista e LVV-së për zgjedhjet e 14 shkurtit do të ketë 110 kandidatë. Ai...

Basha: 5 mijë çifte në vit do përfitojnë subvencionim 100% të interesave të kredisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vizituar sot një çift të sapomartuar, Mikel Kungulli dhe Xhesika Rusi, të cilët jetojnë me qira dje...

Tra.gjike ndërron jetë bashkëshorti i ministres së Ramës. Në moshë mjaft të re

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ka humbur bashkëshortin e saj i cili është ndarë nga jeta para kohe, në moshën 49-vjeçare. Artan Asllani është ndarë nga jeta...

Prezantohet nisma “Dritarja e mundësive”, rektori i Universitetit “Bedër”: T’i dalim për zot së...

Po mbahet sot aktiviteti i hapjes së nismës “Dritarja e mundësive”, një platformë dixhitale e krijuar për t’ju ardhur në ndihmë të rinjve, të...

Jeni në kërkim të një punë?! Jeni në kërkim të një profesionisti?! Mos u...

Një grup studentësh kanë çelur ditën e sotme fushatën e titulluar, “Dritarja e Mundësive”. Në aktivitetin hapës të kësaj fushate ishin të ftuar, biznese,...

Pas lajmit për lidhjen me Tean, Bearti e konfirmon me anë të një video-je

Orëve të fundit, rrjeti po zien nga qarkullimi i fotove të Teas dhe Beartit, të cilët shfaqen të dy duke u puthur e përqafuar....

Ministria njofton: Qendrat e aplikimit për karta ID dhe pasaporta të hapura edhe të...

Ministria e Brendshme njofton se zyrat e aplikimit për kartat ID dhe pasaporta do të jenë të hapura edhe këtë të shtunë (datë 30...

Basha i shpjegon programin çiftit të moshuar, kryefamiljari: Ju njohim nga televizori

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte në familjen e çiftit Lili e Lulzim Sula në Tiranë ku gjatë një bisede të lirë u...

Parashikimi i horoskopit për 2021, ja si renditen shenjat nga më pak te ajo...

Renditja e shenjave nga ajo me pak me fat te ajo me e favorizuar: Luani Do jenë në një kundershtim me Jupiterin dhe në kundërshtim me...

Edhe Iris Luarasi e pranon: Elona Guri  në Durrës është një emër që nuk...

Mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel u fol për betejën elektorale në 12 qarqe. Të ftuar në studio ishin Plarent Ndreca,...