E hënë, 18 Tetor, 2021

‘Plas’ mes Melisës dhe Sindit në ‘PërPuthen’: Je mësuar me pula ti, mos e...

Melisa dhe Sindi janë përfshirë sërish në një debat të ashpër në studion e “PërPuthen”. Ndërsa po komentonte rreth takimit të Melisës me Mevlanin, Sindi...

Vajzat shpërthejnë në të qeshura, Arjani ‘ngacmon’ Mevlanin: Ai është KÇK

Puntata e sotme e “PërPuthen” i dedikohen takimit të Melisës së Mevlanit, një takim që bukuroshja tha se e kërkon më shumë për t’u...

FOTO/ Mevlani dhe Melisa kapen pas mullarit

Takimi mes Melisës dhe Mevlanit nuk është parë ndonjëherë më parë. Melisa, e cila po vinte me gomar si një nuse fshati dhe djali që...

Aksidentohet në punë, ndërron jetë 43-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar Vaun e Dejës, ku një 43-vjeçar është plagosur teksa punonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Top Channel mëson...

“A ke pasur ndonjë fiksim që të ka eksituar”- Fatjoni i bën pyetjen e...

Zgjedhja e Sindit për një takim me Fationin i ka habitur të gjithë, por megjithëse u cilësuan si dy tipa të ndryshëm, Sindi tha...

Hapet spitali Covid-4, Brataj: Na lini të qetë të punojmë

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj kërkoi që ndaj mjekëve dhe stafit të shëndetësisë të mos ushtrohet presion, por të lejohen që të bëjnë...

Vetëvrasjet në spitalet Covid/ Ja çfarë zbuloi prokuroria

Për të gjitha ngjarjet e vetëvrasjeve të pacientëve në spitalet Covid në kryeqytet, Prokuroria e Tiranës ka kryer veprime hetimore për të konstatuar nëse...

“Nuk jam si ti që e bëj për një kafe”! Melisa lë studion dhe...

Këtë puntatë Sindi dhe Melisa u përfshinë në një debat ku nuk munguan fyerjet e tonet e larta. E gjitha nisi nga një çështje...

Jonida Maliqi “hap” zemrën/ Flet për herë të parë për divorcin dhe për lidhjen...

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën “Tani mund të këndosh”. Ajo është shprehur se...

Sindi: Unë nuk di të bëj se*s/ Melisa e thotë troç: Do bëj se*s...

Biseda me tone të larta mes Sindit dhe Melisës detyroi këtë të fundit të largohet nga studio. Melisa i kujtoi një pyetje Mevlanit në...