E hënë, 20 Shtator, 2021

Habit Antonela me deklaratën: Dua meshkuj mbi 40 se kanë eksperiencë seksuale, mund të...

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt...

Kabineti ‘Rama 3’, Mërtiri: Ministra që i binden Ramës, s’kanë peshë politike

Sociologu Ergys Mërtiri ka komentuar kabinetin e qeverisë ‘Rama3’. Në një intervistë për RTV Ora, sipas Mertirit, Kabineti i ri nuk ka asnjë ndryshim nga...

Pas Tiranës, zbulohet ku do ta mbajë Berisha ‘foltoren’ e radhës me demokratët

Ish- Kryeministri Sali Berisha, ka njoftuar se ditën e martë të javës që vjen foltorja e radhës me demokratët do të mbahet në Fier. Lajmin...

“Para 1 muaj bëri vaksinën”, dëshmia tronditëse nga Infektivi: Vjehrri i intubuar, kishte bërë...

Një dëshmi tronditëse vjen nga Spitali Infektiv, ku një qytetar deklaron për mikrofonin e ‘News24’ se vjehrri i tij ndodhet në intubim edhe pse...

Rikthehet historia me Beartin, Tea flet për lidhjen me të!

Ne emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Olesa, Fatma, Tea dhe Krista kanë diskutuar për ndryshimin mes njohjes dhe lidhjes. Fatma dhe Olesia ishin...

Katër shenjat që do të preken më shumë nga prapavija e fundit për këtë...

  Për pak ditë, Mërkuri do të jetë sërish në prapavijë, por lajmi i mirë është se prapavija e 27 shtatorit është e fundit për...

Në shtrat me Aristelën? Mevlani zbulon për herë të parë lidhjen që ka me...

Mevlan Shaba ka qenë i ftuari në mbrëmjen hapëse të sezonit të tretë të emisionit ‘Glamour Zone’. Pasi një foto e tij në shtrat me...

I dashuri i bën surprizën e veçantë Teas në emision!

Në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel ka mbërritur një buqetë me trëndafila për një nga vajzat. Bëhet fjalë pikërisht për Tean dhe ato...

Çfarë e bashkoi Adelina Ismailin me Elita 5

Adelina Ismaili është takuar me grupin legjendar Elita 5. Nuk dihet arsyeja, por fansat kanë nisur aludimet se mes tyre mund të vijë shumë shpejt...

E rëndë në Tiranë/ Ndërrojnë jetë dy persona, bien nga lartësia

Dy persona kanë humbur jetën në Tiranë si pasojë e rënies nga lartësia. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve. Tirane informacion...