E shtuna e zezë/ Dy të mbytur në Borsh e në Kavajë

Advertisement

Dy persona kanë humbur jetën ndërsa laheshin në det pasditen e së shtunës. Njoftohet se bëhet fjalë për dy 66-vjeçarë, njëri humbi jetën në Borsh dhe tjetri në Kavajë.

Rreth orës 17:33, 66-vjeçari S. M., dyshohet se ka pësuar arrest kardiak ndërsa notonte në plazhin e Borshit.  Kurse, rreth orës 17:40, V. N., 66 vjeç,  është mbytur ndërsa notonte në plazhin e Kavajës.

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement