E pyesin për planet e dasmës, partneri i Rita Orës i shmanget pyetjes

Advertisement

Taika Waititi arriti që t’i shmangej me lezet pyetjes rreth thashethemeve që po qarkullojnë se ka planifikuar martesën me Rita Orën. Regjisori 46-vjeçar dha një intervistë së bashku me Chris Evans për Philip Schofield për të promovuar filmin e tyre të ti, Lightyear.

Gjatë intervistës, prezantuesi nuk mundi t’i rezistonte pyetjes që lidhej me dasmën e supozuar. Teksa i uroi ditëlindjen aktorit Chris Evans, ai e pyeti nëse duhej ta uronte dhe atë, duke iu referuar kështu lajmeve se së shpejti do të martohet me yllin shqiptar.

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement