LAJM I FUNDIT/ Rama, Abazoviç e Kovaçevksi nesër në Ukrainë, takim me presidentin Zelensky

Advertisement

Kryeministri Dritan Abazoviç pranoi ftesën e presidentit ukrainas Volodymyr Zelensky për të vizituar Kievin, njoftoi dje Zyra e Kryeministrit.

Në një bisedë telefonike të enjten, Zelenski e ftoi Abazovic të vizitojë Kievin.

Advertisement

vijon…

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement