U ftua në përvjetorin e krijimit të PS, Kryemadhi zgjedh të mos shkojë, kush janë deputetët e LSI-së që u bashkuan në festën para selisë rozë

Advertisement

Në festën që po organizohet në oborrin e selisë rozë për 31 vjetorin e krijimit të PS u ftuan edhe politikanë të LSI-së dhe nga parti të tjera opozitare.

Mes të ftuarve ishte edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e cila ka zgjedhur të mos jetë e pranishme.

Advertisement

Të pranishëm nga LSI, kanë qenë deputetja Erisa Xhixho dhe Sekretari i Përgjithshëm, Endri Braimllari.

Ndërsa nga partitë e tjera opozitare, ka qenë i pranishëm edhe kryetari i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i cili sëfundmi ka njoftuar edhe kandidimin veçmas në zgjedhjet e ardhme lokale dhe jo në koalicion me PD-në.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement