Në dashuri do kërkoni falje, në punë do admiroheni”, çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme

Advertisement

DASHI

Në punë do të dini të përballoni një pengesë dhe do të admiroheni për këtë. Në dashuri nuk do të doni të jepni shpjegime për dalje jashtë programit.

Advertisement

DEMI

Do të ndiheni shumë mirë sot në të gjitha aspektet. Në dashuri do të ndiheni të vëzhguar nga të tjerët që ju rrethojnë.

BINJAKET

Në punë do të merrni frytet e punës që keni bërë. Ata që ju kanë kritikuar do të vijnë t’iu kërkojnë ndihmë.

GAFORRJA

Do të keni mundësi të merrni një moment pushim nga puna e përditshme. Në aspektin e ndjenjave nuk do të jeni të kthjellët.

LUANI

Do të keni shumë humor sot dhe do të dini të bëni për vete të gjithë ata që ju rrethojnë. Mos neglizhoni në fushën e ndjenjave.

VIRGJERESHA

Yjet ju këshillojnë të bëni një jetë me aktivitet fizik për të shkarkuar stresin. Në punë do të vilni frutat e asaj që keni bërë.

PESHORJA

Nuk mund ta fshihni qëllimin tuaj të vërtet në punë. Në dashuri do të kërkoni falje nga partneri. Një këshillë: mos u ngutni.

AKREPI

Duhet të jeni të qetë sepse personat që ju rrethojnë nuk janë të gjithë në kushtet që mund t’ju kuptojnë. Në punë do të shkëlqeni.

SHIGJETARI

Një pengesë do të hasni në lidhjen tuaj, përgatituni të kapërceni me diplomaci. Në punë duhet të jeni të sigurt në vetvete.

BRICJAPI

Në punë do të kërkoni mënyra të reja për t’u stimuluar. Në dashuri analizoni mirë gjërat para se të përballeni me partnerin.

UJORI

Do të ndiheni të hutuar përballë një provokimi të një familjari tuaj. Në fushën e ndjenjave do të kaloni më shumë kohë me partnerin.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement