“Ke Dashi” një mrekulli relaksuese në Burrel

Advertisement

Me ardhjen e verës të gjithë e kanë mendjen se ku do i kalojnë pushimet dhe sidomos këtë vit që vijmë pas bllokimit për shkak të pandemisë.

IMG_7092

Advertisement

Në qytetin e Burrelit, sapo ka përfunduar punimet një ndër vendet më të bukura dhe relaksuese të pushimit në zonën “Fushë Tanës”, “Ke Dashi”, vetëm 7.5 kilometra larg qytetit të Burrelit.

“Ke Dashi”, është destinacioni më i ri në #Mat, i pozicionuar në zall të Germanit, Njësia Komsi.

Hapësira mikpritëse, ambient shlodhës dhe gatime tradicionale janë oferta që “Ke Dashi” ofron për të gjithë matjanët dhe jo vetëm.

Për të shkuar “Ke Dashi” për të gjithë ata që janë në Krujë dhe Tiranë, mund të marrin edhe rrugën e Krujës që të dërgon në Kampin e Qafshtamës.

Për rezevime kontaktoni në numrin e telefonit 0693926373.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement