U përplas teksa i jepte motorit një javë më parë, vdes në spital 18-vjeçari nga Elbasani

Advertisement

Humb jetën i riu 18-vjeçar që u aksidentuapak ditë më parë.

Bjorni Papri nga Elbasani ishte duke ecur me motor ku është përplasur nga një makinë në Shirgjan. 18-vjeçari u dërgua me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Advertisement

Pas disa ditësh në gjendje të rëndë shëndetësore, mësohet se ka humbur jetën. Ishin te shumtë ata qytetarë që u mobilizuan për të dhuruar gjak për të riun, por pas disa ditësh në gjendje kome ai sot ka ndërruar jetë.

Kujtojme se drejuesja e mjetit u la ne arrest shtepie pasi ka nje fëmijë nën moshën tre vjeçare.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement