Roma me fat, shtyllë dhe VAR, emocione në Air Albania

Advertisement

Pjesa e dytë nis në mënyrën më të mirë të mundshme për djemtë e Slot. Një shtyll ndal Trauner nga barazimi, ndërsa pavarësisht protestave për një prekje me dorë të Cristante, arbitri vijon lojën.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement