Pak orë nga ndeshja, tifozët futen në stadiumin “Air Albania”/ Policia kontrolle të rrept

Advertisement

Tashmë tifozët po futen brenda stadiumit “Air Albania”, ndërsa policia ka nisur kontrolle të imtësishme.

Mësohet se momentalisht situata në stadium ësht e qetë. Janë rreth 70 mijë tifozë që po presin me padurim ndeshjen e Feyenoord-Roma në orën 21:00.

Advertisement

Mbrëmjen e djeshme u shënuan disa incidente në kryeqytet me mbërritjen e tifozëve hollandezë, ndërsa sot Tirana ka qenë nën atmosferën e festës, teksa tifozët kanë mbushur rrugët duke pirë e kërcyer.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement