Gjiko përfundon në spital

Advertisement

Reperi kosovar Gjiko është parë sonte i shtrirë në spital duke kërkuar ndihmën e mjekëve

Gjiko ka qenë tepër i zënë kohëve të fundit me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, teksa para disa dite ai lansoi edhe hitin veror “Kce, kce”.

Advertisement

E duket se angazhimet e shumta kanë bërë që ai të mos ndihet mirë, pasi që sot reperi është parë në Spitalin Amerikan në Prishtinë.

“Ty ja grabit gripit”, ka shkruar në Story reperi kosovar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement