Festë te “Air Albania”, skuadra e Romës kalon në avantazh

Advertisement

Zhbllokohet rezultati në finale që po mbahet te “Air Albania” mes Romës dhe Feyenoord. Ka qenë Nicolo Zaniolo që ka ndëshkuar holandezët me një goditje brenda zone në minutën e 32.

Ky gol u prit me entuziazëm nga të gjithë tifozët e Romës që ndodhen në stadium për të ndjekur skuadrën e tyre të zemrës.

Advertisement

Formacioni:

Roma (3-4-2-1): Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Mkhitaryan, Zalewski; Pellegrini, Zaniolo; Abraham

Feyenoord (4-2-3-1): Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Kokcu; Nelson, Til, Sinisterra; Dessers.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement