E rëndë! 37-vjeçarja shqiptare goditet me thikë, vdes rrugës për në spital

Advertisement

Një 37-vjeçare shqiptare u godit me thikë ditën e sotme në Vittoria, në zonën ndërmjet rrugës Adua dhe rrugës Tenente Alessandrello.

Gruaja u qëllua në rrugë, por u gjet nga punonjësit e emergjencës në shtëpinë e saj. Ajo vdiq gjatë transportit për në spital për shkak të plagëve të rënda.

Advertisement

Nuk është bërë i ditur identiteti i autorit, ndërkohë që policia po heton për ngjarjen

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement