Atmosferë e zjarrtë në Tiranë/ Gjysmë të zhveshur dhe me birra nëpër duar, “çmendet” turma e tifozëve të Feyenoord

Advertisement

Edhe pak orë në ndajnë nga finalja e madhe e Conference League që luhet mes Romës dhe Feyenoord në stadiumin “Air Albania”.

Tufozët e skuandrës holandeze duket se shijojnë shumë qëndrimin në Shqipëri. Gjysmë të zhveshur dhe me birra në dorë ata duket se i kanë vënë flakën kryeqytetit me enruziazmin dhe kërcimet e tyre në grup.

Advertisement

Videot e siguruara nga Faxnews tregojnë edhje festën e tifozëve, pak orë para finales së madhe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement