Ermal Mamaqi tregon për çfarë debaton më shpesh me Amin

Advertisement

Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”, ku vogëlushët i drejtuan pyetje të ndryshme dhe rreth jetës private.

Një prej tyre e pyeti se përse zihet më shpesh me Amin dhe Ermali nuk hezitoi t’i përgjigjej. Ai tha se zihen për detyrat e Joelit pasi kërkon ta ndihmojë më shumë.

Advertisement

“Për detyrat e Joelit. Kërkon që ta ndihmoj më shumë. Po unë pak kam mësimet e mia, çuni le t’i bëjë vetë”, u shpreh producenti.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement