E rëndë në Greqi/ Babai qëllon me armë djalin e tij, sherri ka ndodhur…

Advertisement

Një 63-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri të birin 40-vjeç në Agios Andrianos Nafplio, Greqi.

Sipas medieve greke babë e bir kanë pasur një konflikt midis tyre, sherri ka dalë jashtë kontrollit e si rrjedhojë babai ka qëlluar me armë djalin e tij.

Advertisement

Për fat të mirë plumbi e kapi 40-vjeçarin në këmbë, pa e lënduar rëndë.

Në vendngjarje kanë shkuar ekipet e policisë, të cilët kanë arrestuar 63-vjeçarin, ndërsa i plagosuri është transportuar në spital.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement