PD me Berishën kryetar”, ambasadorja Kim tha se do ishte fatkeqësi nëse SHBA nuk do të kishte marrëdhënie normale me opozitën, ja kur flet ish-kryeministri

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement