Duro o b*thë turtull!”/ “Plas” mes Abilekajt dhe Zylës, ndërhyn Fevziu: Pse po ziheni me njëri-tjetrin tani?

Advertisement

Edhe kjo e enjte nuk kaloi pa përplasje në studion e Opinion. Protagonistë kësaj here ishin analisti Julian Zyla dhe gazetari Enton Abilekaj. Ky i fundit u irritua kur Zyla ndërhynte teksa gazetari fliste…

Enton Abilekaj: Po duro ore ti se po flas me këtë. Ti je kryetari i ardhshëm, kryetari hije? Çfarë je ti? Duro të mbaroj me këtë njëherë!

Advertisement

Yulian Zyla: Kundërshton ata që zgjedhin opozitën.

Julian Zyla: O Enton unë nuk po të vë epitete, po mos u nxeh.

Enton Abilekaj: Çfarë mos të nxehem.

Julian Zyla: Kur se mban dot çfarë të them unë.

Enton Abilekaj: Ti je b*thë turtulli je. Çfarë të mbaj unë.

Julian Zyla: Jam shumë i lumtur që ndihmova në shfaqjen e injorancës. Jam shumë i lumtur që kontribuova në shfaqjen e nivelit tënd të vërtetë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement