Ndoka mbron Ronelën me “lakuriqësinë” e Ramës

Advertisement

U “kryqëzua” nga kritikët për veshjen dhe performancën.

Ish-deputeti Nard Ndoka, i del në mbrojtje përfaqësueses së Shqipërisë në Eurovision, këngëtares Ronela Hajati, por ndryshe nga të tjerët ai e “përzien” çështjen me politikën dhe për këtë, krahasimin e bën me vetë kryeministrin e vendit, Edi Rama.

Advertisement

“Rama po, Ronela jo! Ka 9 vite që na mashtron Rama për hapjen e negociatave, ndërsa ne mërzitemi në mënyrë plebishitare, se nuk ishte veshur mirë Ronela në Eurovision”, shkruan ai

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement