A janë ribashkuar Tuna dhe Patrisi? Flet për herë të parë Robert Berisha

Advertisement

Tuna dhe Patrisi janë përfolur për një ribashkim të mundshëm pasi kaluan disa ditë pushimesh në Dubai pak kohë më parë.

Pavarësisht këtyre thashethemeve, çifti ka preferuar që të mos reagojë publikisht.

Advertisement

Të gjitha dyshimet i ka shuar Robert Berisha në një intervistë që ka dhënë së fundmi.

Ai u shpreh se keqkuptimet mes çiftit janë sqaruar dhe të dy vijojnë bashkëjetesën.

“Ata jetojnë bashkë. Patrisi udhëton shpesh dhe ata janë bashkë përderisa ai jeton në Shkup,” tha ai.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement