Veshje aspak e zakonshme! E gjithë vëmendja te deputetja e njohur

Advertisement

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga futbollisti i njohur, Keith Owen Groeneveld.

Lidhja e tyre ishte mjaft e kritikuar nga fansat pasi Adriana ishte shumë më e madhe se ish-partneri, por edhe pse ai ishte afrikan. Teksa ka kaluar pak kohë nga ndarja e tyre, Matoshi vazhdon të merret me angazhimet e përditshme.

Advertisement

 

Madje ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ashtu siç ka qenë gjithmonë. Së fundmi, deputetja e njohur është fotografuar teksa ndodhet në një seancë plenare në Kosovë. E ajo që bie menjëherë në sy është veshja e saj krejtësisht interesante duke dalë pak jashtë kornizës zyrtare

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement