Cikalleshi shënon në minutën e 100-t dhe shpëton ekipin nga humbja (Video)

Advertisement

Plot 8 gola u regjistruan në duelin mes Koniasporit dhe Kasimpasas, që përfundoi në barazim 4-4.

Protagonist në këtë takim të çmendur ishte dhe sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, i cili u fut nga stoli në minutën e 81-të, teksa në 90+10-tën, gjeti rrugën e rrjetës me penallti duke shpëtuar skuadrën e tij nga humbja.

Advertisement

Ky është goli i dytë radhazi për shqiptarin, i cili shfaqet gjithmonë fenomenal, teksa është shndërruar në liderin e Koniasporit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement