“Të gjej një vend të pëlcas”/ Arjola mes dy zjarresh: Më plasët shpirtin

Advertisement

Arjola Demiri duket se prej disa ditësh është mes dy zjarreve. Dy miqtë e saj brenda shtëpisë së “Big Brother”, Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja, janë ftohur me njëri-tjetrin për shkak të debateve të fundit.

Kjo situatë duket se e ka vendosur Arjolën në siklet dhe vështirësi teksa përpiqet të ruajë raportet e shëndetshme me të dy.

Advertisement

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer as Ilirit dhe Monikës pasi nuk janë kursyer dhe me ironitë drejtuar këtij trekëndëshi.

“Më plasët shpirtin, më plasët. Nuk mundem më”, bërtiti Arjola me shaka.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement