Einxhel puth Donaldin/ Aktori: Më shijoi shumë

Advertisement

Në shtëpinë e Big Brother, banorët po i vendosin dënime njëri-tjetrit.

Për të vendosur në vështirësi ata janë detyruar të kalojnë prova me personat me të cilët s’kanë marrëdhënie të mira.

Advertisement

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira është dënuar të puthë “banorin që ka më shumë inat”.

Ajo nuk ka hezituar të zgjedhë Donaldin, ndërsa i është afruar duke e puthur në faqe.

Ndërkohë, pas kësaj Donaldi ka thënë “Faleminderit! Më shijoi shumë.”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement