Aksident i rëndë në Gjirokastër, makina del nga rruga, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Advertisement

Nje aksident ka ndodhur pak minuta mepare ne fshatin Lazarat . Burime nga vendngjarja bejne me dije paraprakisht se shoferi me inicialet K.A i automjetit tip benz Gj 9237A ka humbur kontrollin e mjetit duke u perplasur me murin rrethues te nje banese.

Mesohet se shoferi eshte derguar menjehere ne spitalin e Gjirokastres pasi eshte lenduar ne koke . Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur rrethanat e aksidentit .

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement