Zjarr në një banesë në Korçë, humb jetën një person

Advertisement

Kjo mbrëmje ka qenë tragjike për një familje në Korçë.

Një shtëpi është përfshirë në flakë dhe paraprakisht raportohet se një person ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë nga tymi.

Advertisement

Zjarrfikësja në vendngjarje për fikjen e zjarrit. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat se si shtëpia është përfshirë në flakë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement