Erjon Veliaj nuk ndalet, tjetër sulm ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit

Advertisement

Erjon Veliaj nuk ndalet në sulmet e tij ndaj FSHF-së. Kryebashkiaku i kryeqytetit ka urdhëruar Inspektoriatin ndërtimor të Bashkisë së Tiranës të ushtrojë një kontroll të befasishëm në selinë e FSHF-së. Ky kontroll i inspektioriatit ndërtimor në shtëpinë e futbollit ndodh pa asnjë paralajmërim apo shkrese njoftimi. Prania e inspektoriatit justifikohet me kontrollin e projektit të fushave.

Edhe kjo lëvizje e Bashkisë së kontrolluar nga Veliaj është në vazhdën e presioneve të vazhdueshme në kuadrin e zgjedhjeve në FSHF.

Advertisement
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement