Tre shenjat më të nxehta të Horoskopit

Advertisement

A keni fjetur ndonjëherë me dikë që ju bëri të ndiheni kaq mirë?

Atëherë me siguri ai/ajo do të jetë një nga këto 3 shenja.

Advertisement

Kjo nuk do të thotë që shenjat e tjera nuk janë të afta në shtrat.

Vetëm se aftësia seksuale ka tendencë të vijë më natyrshëm në këto tre shenja: Akrepi, Dashi dhe Demi.

Nëse shenja e partnerit tuaj është një nga këto shenja, ju do të vini re aftësitë e tyre veçanërisht të mrekullueshme mes çarçafëve.

Akrepi: Mbreti i Orgazmave

Akrepat janë të famshëm për aftësitë e tyre në shtrat dhedihet se ata janë shenja më seksuale e të gjithë zodiakut.

Akrepët përmbajnë po aq emocione sa ambicie dhe ata bashkojnë të dyja cilësite në përvojën e tyre seksuale, duke bërë udhëtimin më intensiv të jetës tuaj.

Ata janë gjithashtu psikikë për nevojat tuaja, duke u zhytur thellë në cepat e shpirtit tuaj dhe duke zbuluar të gjitha dëshirat tuaja të fshehta.

Ata kurrë nuk lejojnë që një takim seksual të jetë i dobët, duke u dhënë partnerëve të tyre gjithçka që kanë, sikur të ishte nata e tyre e fundit .

Të aftë për seks të butë dhe romantik, po aq për një furi të trazuar dhe të ashpër.

Dashi: Kafsha e egër

Kur Dashi dëshiron diçka, ata e duan atë tani.

Do të ndiheni aq të dëshiruar, nuk do të jeni në gjendje të thoni jo.

Seksi me një Dash është më emocionues sesa një udhëtim me slitë dhe është e sigurt të jetë një nga përvojat më të paharrueshme të jetës tuaj.

Demi: Romeo për Julietën tuaj

Ndryshe nga Dashi, Demi adhuron parathënien.

Kjo shenjë është në pajtim të bukur me të pesë shqisat njerëzore.

Ata do të përkëdhelin lëkurën tuaj derisa të digjet në zjarr, do t’ju puthin derisa buzët tuaja të mavijosen, do t’ju flasin të pista derisa imagjinata juaj të tërhiqet.

Kur e bëjnë këtë, është përvoja më e kënaqshme që ekziston.

Seksi me një Dem ju bën të ndiheni të rimbushur në shumë mënyra.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement