Çifti i famshëm tregon sakrificat për tu bërë me fëmijë: Bëjmë s*ks 5 herë në ditë

Advertisement

Moderatori australian, Grant Denyer dhe bashkëshortja e saj Chezzi Denyer zbuluan mundin e madh që bënë në mënyrë që të ngelej shtatzënë në moshën 41-vjeçare.

Çifti u këshillua që për të ngelur shtatzënë për herë të tretë, duhet të kryente marrëdhënie seksuale deri në 5 herë në ditë.

Advertisement

E duket se kjo funksionoi, pasi tanimë 41-vjeçarja është në pritje të fëmijës së tretë, shtatzëninë e së cilit e njoftoi në Gusht.

Çifti i famshëm i showbizit në Australi, sipas asaj që shkruan DailyMail, dëshironin shumë një fëmijë tjerët.

Por Denyer kishte pësuar 3 aborte spontane, mjaft të vështira.

Ndaj këtë herë, gjinekologia e saj e mbajti në monitorim dhe e këshilloi që kur të ishte pjellore, duhet të bënte seks të paktën 5 herë në ditë.

Nga martesa e tyre, çifti ka dy vajza, 9 dhe 5 vjeçe.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement