Besojeni ose jo, në këta filma aktorët kanë kryer vërtet marrëdhënie s*ksuale

Advertisement

Të gjithë ne kemi parë filma të ndryshëm dhe pothuajse tek të gjithë nuk mungojnë skenat erotike.

Por duhet theksuar se në shumicën e rasteve të këtyre prodhimeve kinematografike, skenat ku aktorët kryejnë marrëdhënie seksuale nuk janë të vërteta.

Advertisement

Megjithatë ka edhe disa filma të caktuar ku aktorët kanë shkuar përtej aktrimit. Edhe pse nuk bëhet fjalë për filma pornografikë, këta janë disa nga titujt e këtyre prodhimeve kinematografike ku është bërë vërtetë seks:

1-9 songs

2-The Brown Bunny

3-Intimacy

4-Shortbus

5-The Idiots

6-Cruising

7-Lie with me

8-Anthichrist

9-Don’t Look Now

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement