Beatrix zhvishet para kamerave, pamjet po thyejnë rrjetin

Banorët po bëhen gati per mbremjen e sotme ndërkohë, ne sy ka rënë Beatrix.

Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Duke i ndihmuar grimerët, banorja u zhvesh në pjesën e sipërme për ta rregulluar fustanin.

Beatrix, mbante gjoksin me duar ndërsa fustani i saj rregullohej.

Kjo është hera e parë që Beatrixën e shohim në një moment të tillë brenda shtëpisë së famshme.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group