E rëndë në Tiranë, ndërron jetë në lokal 70-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se ka ndërruar jetë në një lokal në zonën e Freskut, 70-vjeçari E. M.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group