“Në takim me Aldisin për të bërë xheloz Brunon”, acarohet Efi: Do të të kap prej qafe?

Takimi i Efit me Aldisin është komentuar ditën e sotme në studio.

 Ishte Aldisi që thoshte se nuk i afrohet aspak në prapaskenë por qëndron pranë djemve të tjerë dhe hedh aludime se i bëri djemtë e tjerë xhelozë.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Ndërsa Efi tha se nuk fiton asgjë me këtë, ndërsa ndërhyri dhe Bledi duke i thënë se i duket sikur e harron kur del me të tjerë.

Efi: Çfarë fitova unë që e bëra Brunon xheloz? Nuk e di që unë kam takim me ty e duhet të rri me ty. Do të të vi të kap prej qafe?

Aldis: Jo por mund të afrohesh.

Efi: Vetëm me Brunon ke parë afrimitet ti?

Aldis: Po.

Efi: Jo vallaj, kam pasur dhe me Bledin e Samiun.

Bledi: Ndonëjherë e mendo se kur je në takim me dikë tjetër më harron mua komplet.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group