Donaldi shpërthen si asnjëherë më parë, e quan Beatrixën plesht acarues

Gjatë qëndrimit brenda në kutia, Teksa po realizonin provën javore nga “Vëllai i Madh”, Donaldi e quajti Beatrixën plesht acarues.

Këngëtarja i afrohej duke e goditur teksa e bënte të lëvizte ndërsa Donaldi i thotë se po e acaron.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

 “Ik atje plesht acarues”, i drejtohet Donaldi, kurse Beatrix reagon duke i thënë se do e paguajë.

Ndër të tjera, provën e fitoi Arjola e cila arriti të qëndrojë më gjatë brenda kutisë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group