“Iliri dhe Donaldi janë shokë të ngushtë, po bëjnë lojë”/ Deklarata e Monikës ngre dyshime

Një deklaratë e aktores Monika Lubonja ka sjellë dyshime në lidhje me Donaldin dhe Ilirin.

Ata kanë një konkurrencë të fortë mes tyre dhe këtë nuk ngurojnë ta shprehin hapur, madje mund të thuhet se janë edhe armiq.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Por së fundmi, një deklaratë e Monikës duke qeshur ka vënë në pikëpyetje gjithçka. Ajo thotë se dyshja janë miq dhe gjithçka e bëjnë për lojë.

“Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një lojë e tyre. E ke vënë re kur fillojnë e flasin kot. Është një temë kot, futen këta të dy. Dhe ti thua Monika 1, Monika 2. Ky është Donald, ai është Ilir. Janë dopio këta”, ka thënë Monika.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group