“Ronaldo sërish mbret i Instagramit”, del lista e vitit 2021 me të famshmit më të paguar në botë për një postim

 

Të famshmëve shpesh u kërkohet të postojnë përmbajtje të sponsorizuar dhe Hopper HQ ka përpiluar një listë se sa para mund të fitojnë këta VIP-a për një postim në Instagram.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

 

Vendin e parë e mban futbollisti portugez Cristiano Ronaldo ndërkaq që kundërshtari i tij Leonel Messi, renditet në vendin e shtatë.

 

“Lista e të pasurve në Instagram” përmban emrat më të mëdhenj në Hollyëood dhe lista e vitit të kaluar shfaqi Dëayne “The Rock” Johnson në vendin e parë, i ndjekur nga Kylie Jenner. Ndërsa këtë vit, Dëayne është radhitur në vendin e dytë dhe Kylie u kthye në numrin 4. Mes tyre është edhe futbollisti CR7, këngëtarja Miley Cyrus apo edhe Kendall Jenner.

Cristiano Ronaldo

Ndjekës: 322 milionë

Pagesa për postim: $1,604,000

Dëayne “The Rock” Johnson

Ndjekës: 259 milionë

Pagesa për postim: $1,523,000

Ariana Grande

Ndjekës: 256 milionë

Pagesa për postim: $1,510,000

Kylie Jenner

Ndjekës: 254 milionë

Pagesa për postim: $1,494,000

Selena Gomez

Ndjekës: 249 milionë

Pagesa për postim: $1,468,000

Kim Kardashian

Ndjekës: 241 milionë

Pagesa për postim: $1,419,000

Lionel Messi

Ndjekës: 241 milionë

Pagesa për postim: $1,169,000

Beyonce

Ndjekës: 197 milionë

Pagesa për postim: $1,147,000

Justin Bieber

Ndjekës: 187 milionë

Pagesa për postim: $1,112,000

Kendall Jenner

Ndjekës: 179 milionë

Pagesa për postim: $1,053,000

Taylor Sëift

Ndjekës: 171 milionë

Pagesa për postim: $1,012,000

Jennifer Lopez

Ndjekës: 168 milionë

Pagesa për postim: $988,000

Khloe Kardashian

Ndjekës: 170 milionë

Pagesa për postim: $949,000

Nicki Minaj

Ndjekës: 149 milionë

Pagesa për postim: $874,000

Miley Cyrus

Ndjekës: 140 milionë

Pagesa për postim: $838,300

Neymar

Ndjekës: 156 milionë

Pagesa për postim: $824,000

Miley Cyrus

Ndjekës: 140 milionë

Pagesa për postim: $838,300

Kourtney Kardashian

Ndjekës: 135 milionë

Pagesa për postim: $785,000

Kevin Hart

Ndjekës: 118 milionë

Çmimi për postim: $706,000

Virat Kohli

Ndjekës: 140 milionë

Pagesa për postim: $680,000

Demi Lovato

Ndjekës: 111 milionë

Pagesa për postim: $668,000

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group