Merr flakë në ecje makina në autostradën Vlorë-Fier, shpëton shoferi

Një automjet ka marrë flakë në ecje pasditen e sotme rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier.

 

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

 Ngjarja ka ndodhur tek nënkalimi i fshatit “Panaja”, ku ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh. Fatmirësisht shoferi ka rritur të dalë në kohë. (foto ilustruese)

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group