I ka gjetur deri më tani, ish konkurenti i Big Brother VIP plas bombën: Ja kush del këtë javë

Advertisement

Ish banori i BigBrotherVip, Ardit Cuni, deri më tani i ka gjetur të gjithë banorët të cilët do e lënë shtëpinë në javën përkatëse. Dhe kësaj herë ai ka bërë parashikimin e tij.

Dikush e pyeti se nga e di kush rri dhe kush del, Arditi është shprehur se nuk e di po thjesht analizon lojën, si shkojnë nominimet dhe si shfaqen te publiku.

Advertisement

Për këtë javë Arditi është shprehur se del Sabiani me arsyetimin se i ka ardhur momenti të ndahet nga Iliri.

Po ashtu ish banori i BigBrotherVip, tha se Sabiani po e dëmton fakti qe do ta mbajë mirë me të gjithë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement